НА СУМЩИНІ СТВОРЕНО ОНЛАЙН-МАЙДАНЧИК – #ЧИТАТИ_МОДНО

Про нову інформаційно-просвітницьку ініціативу #ЧИТАТИ_МОДНО розповіла директор обласного Департаменту культури, інформаційної політики та туризму Любов КАРПЕНКО під час презентації книги «Проза» проєкту «Сумщина. Велика спадщина»

«Ми хочемо, щоб більше людей будь-якого віку та смаку мали змогу долучатися до літературного і мистецького життя сумського краю. Адже унікальні за своїм змістом книги проєкту «Сумщина. Велика спадщина» мають бути цікаві і молодому поколінню теж, – наголосила Любов Карпенко. – Тому і вирішено створити онлайн-майданчик у мережі Фейсбук».

За її словами, всі чотири книги проєкту «Образотворче мистецтво», «Поезія», «Краєзнавство», «Проза» будуть оцифровані та представлені у відкритому інтернет-просторі на новоствореному онлайн-майданчику.

Також під хештегом #ЧИТАТИ_МОДНО будуть розміщуватися цікаві факти про місцевих відомих авторів чи авторів-початківців, літературні новинки, інформація про виставки чи презентації книг, інші літературно-мистецькі події. Кожен бажаючий матиме змогу не лише швидко отримувати інформацію про літературно-мистецьке життя Сумщини, а і ставати його активним учасником, долучатися до обговорення нових книжок, анонсувати презентації книг місцевих авторів, поширювати інформацію про нові книжкові проєкти, що лише готуються до друку.