НА СУМЩИНІ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «РОСИ, АБО ПЕРЕДДЕНЬ УКРАЇНИ»

У презентації книги «Роси, або переддень України» Івана МОЗГОВОГО взяв участь начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Сергій НАД’ЯРНИЙ

За словами автора, не кожен народ Східної Європи має настільки багату історичну й культурну спадщину, як українці. Не випадково, що час формування українського етносу та походження держави став однією з найскладніших і заплутаних наукових проблем, яка постійно використовувалася в політичних цілях, завдяки чому з неї вивітрився творчий дух. У часи інформаційної війни ця проблема особливо актуалізується.

 Книга доктора філософських наук, професора СумДУ Івана Мозгового «Роси, або Переддень України», якраз на часі. Вона допоможе кожному читачу зрозуміти, що він є частиною великого древнього народу росів-українців.

Довідково: Іван Мозговий народився 10 лютого 1954, на Сумщині у с. Чернеча Слобода, доктор філософських наук, професор. Має 150 науково-теоретичних праць. Провідні сфери наукових інтересів – історія релігії, історія філософії, історія культури на переломних етапах світового розвитку (зокрема, в перехідну епоху від Античності до Середньовіччя). Багато років займається педагогічною роботою. Постійний учасник численних наукових форумів.

У 2018 році за фінансової підтримки обласної влади Іван Мозговий  видав книгу «Християнізація Давньої України (І-початок ХІ сторіччя): античні й середньовічні писемні джерела».