ТРИВАЄ ПРИЙОМ ЗАЯВ НА ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ ВИДАННЯ КНИГ МІСЦЕВИХ АВТОРІВ

Перелік місцевих авторів та творів, що будуть видаватися у 2020 році у рамках виконання Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки, визначає експертна рада з питань книговидання, що створена при Сумській обласній державній адміністрації розпорядженням голови облдержадміністрації

Під час розгляду поданих заяв перевага надається суспільно важливим проектам, що розповідають про видатних уродженців Сумщини, їхній життєвих шлях та досягнення, або містять нові краєзнавчі розвідки з історії нашого краю, популяризують туристичний та культурно-мистецький спадок і потенціал області, відіграють особливу роль у промоції регіону на всеукраїнському та світовому рівні.

З метою більш детального ознайомлення членів експертної ради з книжковим проєктом до пакету документів має входити заява у довільній формі, макет книги, анотація та детальна інформація щодо кошторису витрат, формату видання, тиражу тощо за формою.

Матеріали необхідно надсилати (подавати) до 1 квітня 2020 року в управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації за адресою: 40000, м. Суми, майдан Незалежності, 2, каб. № 102, е-пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.