ОЛЕКСАНДР ШАПАРЕНКО: НА ГРЕБЕНІ ХВИЛЬ

За сприяння обласної влади в рамках програми підтримки місцевого книговидання вийшло друком друге доповнене видання книги письменника і журналіста Олександра ВЕРТІЛЯ «Олександр ШАПАРЕНКО: На гребені хвиль»

Книга присвячена життєвому і спортивному шляхові нашого славетного земляка, легендарного майстра швидкої води, дворазового олімпійського чемпіона з греблі на байдарках і каное, Почесного громадянина Сум Олександра Шапаренка.

КНИГИ СУМЩИНИ ПРЕДСТАВЛЕНІ НА УНІВЕРСАЛЬНІЙ ВИСТАВЦІ-ЯРМАРКУ «ПОШУК» У М. ПОЛТАВА

Полтавська Оаза Шанувальників Української Книги («ПОШУК») вперше приймає видавців, письменників та читачів із багатьох областей України – понад 70 учасників. Сумщина привезла на виставку до 100 найменувань книг, виданих за фінансової підтримки обласної влади та власним коштом

Це творчі доробки письменників та краєзнавців Сумщини, більшість із яких через свою надзвичайну популярність, читацьку затребуваність потребують додаткового друку – це книги про визвольний рух в Сумській області, трагічні сторінки Голодомору та сучасної гібридної війни, героїв АТО, відомих спортсменів, музикантів, художників та інших людей, які прославляли наш край.

НА СУМЩИНІ ОБИРАЛИ КНИЖКОВІ ПРОЕКТИ, ЩО БУДУТЬ РЕАЛІЗОВАНІ ЦЬОГО РОКУ ЗА ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ

На розгляд обласної експертної ради з питань книговидання подано 16 книговидавничих проектів різних жанрів

«Фінансова підтримка з обласного бюджету місцевого книговидання і місцевих авторів поступово збільшується, –  про це повідомив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час першого засідання експертної ради з питань книговидання, де розглядалися звернення  письменників, краєзнавців, істориків, видавців щодо сприяння у виданні їх творчих доробків.

НА СУМЩИНІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ДВАДЦЯТЬ ПЕРШЕ ВИДАННЯ АЛЬМАНАХУ «СЛОБОЖАНЩИНА»

Презентація альманаху, виданого за підтримки Сумської обласної державної адміністрації, пройшла днями у міській центральній бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка у м. Суми

Збірка була укладена членами Сумської обласної організації Національної спілки письменників України. Власне родзинкою двадцять першого видання літературного альманаху стало те, що вперше укладачі виокремили цілий розділ, присвячений місту Суми.