ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ П’ЯТОГО ТОМУ ПРОЄКТУ «СУМЩИНА. ВЕЛИКА СПАДЩИНА»

П’ятий том серії «Сумщина. Велика спадщина» під назвою «Проза (від ХХ ст.)», на який із нетерпінням чекали шанувальники літератури нашої області, був презентований у Конгрес-центрі СумДУ

«Завдяки таким книжкам пам’ять про славетних сумчан буде увіковічена в історії нашої держави, – говорив під час презентації голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. – Серед регіонів України ми єдині маємо такий масштабний творчий доробок, виданий за кошти обласного бюджету. Сподіваюсь, що і на наступні роки депутати підтримають наші книжкові ініціативи та амбітні плани. Попри всі фінансові труднощі, епідемію коронавірусу, давайте не сходити з такого темпу».

НА СУМЩИНІ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «ШЛЯХАМИ ПРЕДКІВ: ЗАСАДИ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО (КОЗАЦЬКОГО) ВИХОВАННЯ»

Автором-упорядником книги є голова Сумської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Олег КОРНІЄНКО

«Сьогодні ми презентуємо методичний посібник «Шляхами предків: засади національно-патріотичного (козацького) виховання». У книзі розміщені матеріали з історії українського козацтва, звичаєвого права, морально-етичних засад козацької мілітарної культури. Також у ній можна переглянути методичні матеріали, різноманітні тестові завдання тощо», – зазначив Олег Корнієнко.

ЗА СПРИЯННЯ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВИЙШЛО ДРУКОМ ВИДАННЯ «ВІДРОДЖЕННЯ, ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА РОЗВИТОК ПИСАНКАРСТВА НА СУМЩИНІ»

Альбом презентували за участю громадськості в Конгрес-центрі СумДУ

За словами виконуючого обов’язки директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської облдержадміністрації Сергія НАД’ЯРНОГО, видання здійснене в рамках конкурсу проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету, організованого Департаментом.

НА СУМЩИНІ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ УНІКАЛЬНОЇ КНИГИ «ІМЕНА УКРАЇНИ. 100 МИТЦІВ»

У виданні представлено твори кращих митців України від часів Київської Русі до початку ХХІ століття. Робота над книгою тривала майже два роки, до якої були залучені музеї зі всієї України, а також із закордону. Наприкінці 2020 року книгу було видано за підтримки Українського Інституту книги

Дизайн та шрифт для книги розробив відомий український дизайнер Дмитро РАСТВОРЦЕВ, підготовку тексту та відбір ілюстративного матеріалу здійснив заслужений діяч мистецтв України Сергій ПОБОЖІЙ.