НА СУМЩИНІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГУ «50 РІДКІСНИХ РОСЛИН СУМЩИНИ»

Під час презентації видання в Сумській обласній універсальній бібліотеці один із її авторів – Сергій ПАНЧЕНКО – розповів, що в цей атлас-довідник зібрано більше півсотні рослин, якими багата Сумська область. Чимало з них можна побачити лише в заповідниках чи національних парках

Книга «50 рідкісних рослин Сумщини» була написана мною разом із Вікторією ІВАНЕЦЬ, яка працює в Українському антарктичному центрі і зараз знаходиться в Антарктиді, тому я презентую нашу роботу сьогодні без неї, – розповів автор книги, виконуючий обов’язки начальника наукового відділу Гетьманського національного природного парку Сергій ПАНЧЕНКО. 

НА СУМЩИНІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПЕРШУ КНИГУ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО», ВИДАНУ В РАМКАХ ПРОЕКТУ «СУМЩИНА. ВЕЛИКА СПАДЩИНА»

Участь у презентації взяв голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО

За словами очільника області, книга видана за кошти обласного бюджету та за сприяння облдержадміністрації. Автором і натхненником втілення цього проекту в життя став сумський письменник Євген ПОЛОЖІЙ.

«НАЩАДОК ВИШНІ З ЛІРОЮ В ДУШІ» ПРЕЗЕНТУВАВ СВОЇ НОВІ КНИГИ У СЕЛІ ГРУНЬ НА СУМЩИНІ

У селі Грунь Охтирського району відбулись традиційні «Вишневі усмішки»

Почесним гостем і учасником літературних читань був наш земляк письменник, поет і гуморист Григорій Єлишевич. Він виступив перед учасниками і гостями конкурсу з гумористичною програмою «Нащадок Вишні з лірою в душі», читав власні вірші, гуморески, співав пісні, автором яких є.

НА СУМЩИНІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГУ «ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ: 19 ІСТОРІЙ ВЕТЕРАНІВ АТО»

Ініціатором і замовником видання стала облдержадміністрація. У виданні вміщено розповіді про жителів та уродженців Сумщини, які брали участь у боротьбі за свободу і незалежність України на полях неоголошеної війни у 2014-2018 роках та повернулися до мирного життя

У своєму виступі керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ зазначив: «Ця книга про тих, хто переміг війну на війні, а потім переміг її в собі вже в мирному житті», – дуже влучно передмова до книги характеризує її зміст. Ми дякуємо автору та видавцям книги за те, що завдяки їм імена і подвиги наших героїв, їхня мужність і сила волі увічнені у друкованому слові».