НА СУМЩИНІ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ УНІКАЛЬНОЇ КНИГИ «ІМЕНА УКРАЇНИ. 100 МИТЦІВ»

У виданні представлено твори кращих митців України від часів Київської Русі до початку ХХІ століття. Робота над книгою тривала майже два роки, до якої були залучені музеї зі всієї України, а також із закордону. Наприкінці 2020 року книгу було видано за підтримки Українського Інституту книги

Дизайн та шрифт для книги розробив відомий український дизайнер Дмитро РАСТВОРЦЕВ, підготовку тексту та відбір ілюстративного матеріалу здійснив заслужений діяч мистецтв України Сергій ПОБОЖІЙ.

НА СУМЩИНІ ВИДАЮТЬСЯ КНИГИ, ПРИСВЯЧЕНІ ЖИТТЮ ТА ТВОРЧОСТІ НАЦІОНАЛЬНОГО ГЕНІЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Твори українського поета і  художника Тараса Шевченка – явище велике й вічне, невичерпне і нескінченне, яке вивчали також і дослідники Сумщини. За останні роки за кошти обласного бюджету було видано, зокрема, дві унікальні книги, присвячені творчості визначного поета, художника та мислителя

Книга Миколи БОНДАРЕНКА «Шевченкіана» (видавництво «Еллада», м. Суми) – це художній альбом, що містить серію  гравюр та екслібрисів, присвячених життю та творчості Тараса Шевченка. Графічна серія виконана у звичній для автора техніці виконання – лінорит.

НА СУМЩИНІ СТВОРЕНО ОНЛАЙН-МАЙДАНЧИК – #ЧИТАТИ_МОДНО

Про нову інформаційно-просвітницьку ініціативу #ЧИТАТИ_МОДНО розповіла директор обласного Департаменту культури, інформаційної політики та туризму Любов КАРПЕНКО під час презентації книги «Проза» проєкту «Сумщина. Велика спадщина»

«Ми хочемо, щоб більше людей будь-якого віку та смаку мали змогу долучатися до літературного і мистецького життя сумського краю. Адже унікальні за своїм змістом книги проєкту «Сумщина. Велика спадщина» мають бути цікаві і молодому поколінню теж, – наголосила Любов Карпенко. – Тому і вирішено створити онлайн-майданчик у мережі Фейсбук».

В ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІV ТОМУ ПРОЄКТУ «СУМЩИНА. ВЕЛИКА СПАДЩИНА»

Сьогодні презентували першу частину серії «Проза», що представляє собою антологію творів письменників, життя і творчість яких пов’язані з Сумщиною. Участь у презентації взяла директор обласного Департаменту культури, інформаційної політики та туризму Любов КАРПЕНКО

«Книга під назвою «Проза (до ХХ ст)» є вже четвертою з проєкту «Сумщина. Велика спадщина». Цей проєкт ми підтримуємо, і сьогодні всі разом говоримо: видавничій Сумщині бути», – зазначила Любов Карпенко та подякувала усім авторам, упорядникам, редакторам та видавцям книги.