НА СУМЩИНІ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «ПАМ’ЯТНІ ДАТИ З ІСТОРІЇ КОНОТОПЩИНИ»

Минуле краю, розповіді про відомих історичних осіб, про розуміння місця Конотопщини в історії України та Європи… Саме це стало метою створення книги Шаміля АКІЧЕВА «Пам’ятні дати з історії Конотопщини», презентація якої відбулася в Конотопській районній бібліотеці

Ця робота Шаміля Акічева є своєрідним упорядкованим виданням матеріалів з історії краю: від давнини (1096 рік) і до червня 1941 року.

ПИСЬМЕННИКИ, ВИДАВЦІ І БІБЛІОТЕКАРІ СУМЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ДРУГОМУ СУМСЬКОМУ КНИЖКОВОМУ ФОРУМІ

Сумська облдержадміністрація представила на своїх стендах до 100 найменувань книг місцевих письменників, краєзнавців, науковців, що були видані останніми роками за сприяння та фінансової підтримки обласної влади

У 2019 році облдержадміністрація продовжує реалізацію масштабного мистецько-літературного проекту «Сумщина. Велика Спадщина». Ідейні натхненники, автори та видавці цього проекту презентували на виставці книгу 1 «Образотворче мистецтво» і книгу 2 «Література», розповіли, що готується до друку книга ІІІ «Краєзнавство», що має побачити світ також цього року.

ПИСЬМЕННИК І КРАЄЗНАВЕЦЬ ІЗ ХАРКІВЩИНИ ПРЕЗЕНТУВАВ НА СУМЩИНІ КНИГИ ПРО ІСТОРІЮ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ

Автор історичних видань Андрій ПАРАМОНОВ під час презентації своїх трьох книг «Слобода Писарівка. Перепис населення 1719 року», «Село Ямне Богодухівського уїзду. Витоки» та «Село Ямне Богодухівського уїзду. Храм Покрови Пресвятої Богородиці» цікаво розповів про минуле Великописарівського району, а саме, як створювалися та розвивалися населені пункти Вільне, Писарівка, Ямне у XVlll столітті.

Варто зазначити, що протягом дуже тривалого часу книги про Великописарівський район, його історію та жителів не видавалися взагалі.

СУМЩИНА ПРЕЗЕНТУВАЛА «ВЕЛИКУ СПАДЩИНУ» В ПОЛТАВІ

Сумський письменник, журналіст та один із ініціаторів проекту Євген ПОЛОЖІЙ презентував у Полтаві в рамках універсальної виставки-ярмарку «ПОШУК» дві книги проекту «Сумщина. Велика спадщина»

Ініціатори унікального семитомного просвітницького проекту – творчі спілки Сумщини і облдержадміністрація – мають на меті зібрати всі найкращі здобутки митців-уродженців області та митців, які тривалий час працювали тут і прославили наш край, від найдавніших часів до сьогодення.