Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю 
 

 м.Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 

Приймальня: (0542) 78-98-88
Факс:(0542) 78-98-88
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Актуальні питання

                                                2015 рік

Запитання громадян

Відповіді фахівців

Служитель релігіозної організації Роменського району запитує про порядок передачі адміністративної будівлі

Відповідно до абзацу 2 статті 17 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації», культові будівлі і майно, що становлять державну власність, передаються організаціями, на балансі яких вони знаходяться, у безоплатне користування або повертаються у власність релігійних організацій безоплатно за рішенням обласних державних адміністрацій.

Культова будівля – це будинок, призначений для проведення богослужінь та релігійних обрядів. Якщо будівля за своєю типологією відноситься до категорії будинків навчальних закладів і не відноситься до числа культових будівель, то безоплатно передати у власність єпархії нерухомий об’єкт комунальної власності не є можливим. Відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» можливо лише на умовах оренди на загальних засадах, або передачі у власність шляхом продажу.

Житель м. Суми запитує про видавництво історико-просвітницької збірки

Повідомляємо, що Програмою підтримки місцевого книговидання та розповсюдження книжкової продукції на 2013-2015 роки в Сумській області, передбачено забезпечення випуску кращих видань історичної, краєзнавчої, художньої літератури, альманахів саме місцевих авторів, членів Сумської організації Національної спілки письменників. перелік авторів та творів, що пропонуються до видання в межах виконання Програми визначає експертна рада з питань книговидання, що створена при Сумській обласній державній адміністрації