Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю 
 

 м.Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 

Приймальня: (0542) 78-98-88
Факс:(0542) 78-98-88
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30; 

п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Фінансові ресурси 2019 рік

Кошторис на 2019 рік

Кошторис та План асигнувань (за вийнятком надання кредитів з бюджету) загального фонду бюджету на 2019 рік

Кошторис та План асигнувань (за вийнятком надання кредитів з бюджету) загального фонду бюджету на 2019 рік

Кошторис та План асигнувань (за вийнятком надання кредитів з бюджету) загального фонду бюджету на 2019 рік

Кошторис та План асигнувань (за вийнятком надання кредитів з бюджету) загального фонду бюджету на 2019 рік

Кошторис та План асигнувань (за вийнятком надання кредитів з бюджету) загального фонду бюджету на 2019 рік

Паспорт бюджетної програми на 2019 рік

Паспорт бюджетної програми на 2019 рік

Паспорт бюджетної програми на 2019 рік

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету

  • І квартал 

Державний бюджет

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) I квартал 2019 р.

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма № 4-1) I квартал 2019 р.

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів (форма № 4-4) I квартал 2019 р.

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) І квартал 2019 р. (загальний фонд)

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) I квартал 2019 р. (спеціальний фонд)

Місцевий бюджет 

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) І квартал 2019 р. (інша діяльність у сфері державного управління)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) І квартал 2019 р. (надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) I квартал 2019 р. (інші заходи у сфері засобів масової інформації) 

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) І квартал 2019 р. (забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) І квартал 2019 р. (субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) І квартал 2019 р. (фінансова підтримка засобів масової інформації) 

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) I квартал 2019 р. (інша діяльність у сфері державного управління)

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) I квартал 2019 р. (надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість)

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) I квартал 2019 р. (інші заходи у сфері засобів масової інформації) 

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) I квартал 2019 р. (забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення)

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) I квартал 2019 р. (фінансова підтримка засобів масової інформації)

  • ІI квартал

Державний бюджет 

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) II квартал 2019 р.

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма № 4-1) II квартал 2019 р.

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів (форма № 4-4) ІI квартал 2019 р.

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) ІI квартал 2019 р. (загальний фонд)

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) ІI квартал 2019 р. (спеціальний фонд)

Місцевий бюджет

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) IІ квартал 2019 р. (інша діяльність у сфері державного управління)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) IІ квартал 2019 р. (надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) IІ квартал 2019 р. (інші заходи у сфері засобів масової інформації)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) IІ квартал 2019 р. (забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) ІІ квартал 2019 р. (субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) ІІ квартал 2019 р. (фінансова підтримка засобів масової інформації)

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) IІ квартал 2019 р. (інша діяльність у сфері державного управління)

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) IІ квартал 2019 р. (надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість)

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) IІ квартал 2019 р. (інші заходи у сфері засобів масової інформації)

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) IІ квартал 2019 р. (забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення)

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) IІ квартал 2019 р. (фінансова підтримка засобів масової інформації)

  • ІII квартал

Державний бюджет

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) III квартал 2019 р.

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма № 4-1) III квартал 2019 р.

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів (форма № 4-4) ІII квартал 2019 р. 

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) ІII квартал 2019 р. (загальний фонд)

Місцевий бюджет

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) IІІ квартал 2019 р. (інша діяльність у сфері державного управління)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) IІІ квартал 2019 р. (надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) IІІ квартал 2019 р. (інші заходи у сфері засобів масової інформації)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) IІІ квартал 2019 р. (забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) ІІІ квартал 2019 р. ( субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) ІІІ квартал 2019 р. (фінансова підтримка засобів масової інформації)

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) IІІ квартал 2019 р. (інша діяльність у сфері державного управління)

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) IІІ квартал 2019 р. (надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість)

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) IІІ квартал 2019 р. (інші заходи у сфері засобів масової інформації)

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) IІІ квартал 2019 р. (забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення)

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) IІІ квартал 2019 р. (фінансова підтримка засобів масової інформації)

  • ІV квартал

Державний бюджет

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) IV квартал 2019 р.

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма № 4-1) IV квартал 2019 р.

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів (форма № 4-4) ІV квартал 2019 р.

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) ІV квартал 2019 р. (загальний фонд)

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) ІV квартал 2019 р. (спеціальний фонд)

Місцевий бюджет

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) IV квартал 2019 р. (інша діяльність у сфері державного управління)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) IV квартал 2019 р. (надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) IV квартал 2019 р. (інші заходи у сфері засобів масової інформації)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) IV квартал 2019 р. (забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) ІV квартал 2019 р. ( субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2) ІV квартал 2019 р. (фінансова підтримка засобів масової інформації)

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) IV квартал 2019 р. (інша діяльність у сфері державного управління)

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) IV квартал 2019 р. (надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість)

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) IV квартал 2019 р. (інші заходи у сфері засобів масової інформації)

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) IV квартал 2019 р. (забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення)

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7) IV квартал 2019 р. (фінансова підтримка засобів масової інформації)