Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю 
 

 м.Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 

Приймальня: (0542) 78-98-88
Факс:(0542) 78-98-88
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Хоменко В.А.

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. №563, розпочато перевірку достовірності відомостей, зазначених у заяві Хоменка В.А.., головного спеціаліста відділу з питань внутрішньої політики Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації, щодо застосування заборон, передбаченої частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Заява Хоменко В.А.

Декларація Хоменко В.А.

За результатами проведеної перевірки, встановлено, що стосовно головного спеціаліста відділу з питань внутрішньої політики Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації Хоменка Віталія Анатолійовича заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.