Управління інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю 
 

 м.Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 

Приймальня: (0542) 63-13-21
Факс:(0542) 62-12-03
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Консультування з громадськістю

Оновлено 09.01.2019

Урядовий веб-сайт «Громадянське суспільство і влада»

Постанова Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики (зі змінами)

Список працівників управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації, відповідальних за взаємодію з громадськістю

Розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 14.03.2018 № 171-ОД «Про проведення Сумською обласною державною адміні­страцією консультацій з громадськістю» 

Орієнтовні плани проведення консультацій з громадськістю

 

ЕЛЕКТРОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

РЕГУЛЯТОРНА ДІЯЛЬНІСТЬ

ПУБЛІЧНІ ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

Архів обговорень

Обласне соціологічне дослідження «Мовно-культурна ідентифікація Сумської молоді»

ОГОЛОШЕННЯ

 ПУБЛІЧНЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЗМІН ДО КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ЩОДО ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ

З 25 лютого 2020 року стартували публічні обговорення змін до Конституції України, які мають закріпити реформовану систему місцевого самоврядування та нову територіальну організацію влади, а також децентралізацію владних повноважень.

Над конституційним майбутнім місцевого самоврядування працюватимуть голови та депутати місцевих рад з усіх регіонів України, а також асоціацій органів місцевого самоврядування,  громадські організації спільно з народними депутатами,  урядовцями, представниками Офісу Президента, експертами Ради Європи та іншими міжнародними партнерами.

Запрошуємо зацікавлених представників громадськості долучитись до цього обговорення та до 13.03.2020 надавати свої пропозиції щодо проекту змін до Конституції України Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. за формою.

Контактні особи:

  заступник начальника відділу регіонального економічного розвитку управління регіонального економічного розвитку Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації Кругляк Олександра Олександрівна, тел. (0542) 63-28-33.

  начальник юридичного відділу апарату Сумської обласної державної адміністрації Калайдова Світлана Анатоліївна, тел. (0542) 63-13-42.

З іншими матеріалами щодо громадського обговорення проекту змін до Конституції України в частині децентралізації Ви можете ознайомитись на сайті «Децентралізація» за посиланням:https://decentralization.gov.ua/constitution

Проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) розміщений на офіційному вебсайті Верховної Ради України за посиланням: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=67644

ОГОЛОШЕННЯ

ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАПРОШУЮТЬСЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ ПЛАНУ ПЕРСПЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Указом Президента України «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади» від 6 грудня 2018 року обласним державним адміністраціям доручено розробитиплани перспективного розвитку відповідних областей на 2019-2021 роки.

На Сумщині такий проект створювався з урахуванням інноваційного потенціалу регіону, конкурентних переваг та стратегічного бачення розвитку, результатів реформ із децентралізації влади, об'єднання територіальних громад, їх фінансової спроможності, а також реформ у сферах освіти, охорони здоров’я, зокрема розвитку інклюзивного навчання і медичного обслуговування у сільській місцевості, інфраструктурних змін.

Аби привернути увагу громадян до проекту перспективного плану, надруковано карти-схеми і буклети з ілюстраціями окремих інфраструктурних проектів у містах і районах області, а також — анкети зворотного зв’язку. Усі матеріали виготовлені за позабюджетні кошти.

Закликаємо долучитися до громадського обговорення проекту плану перспективного розвитку Сумської області. У випадку зацікавленості —інформуйте секретаріат Ради регіонального розвитку Сумської області.                                                   області. У випадку зацікавленості, будь ласка,

Ваша участь у процесі обговорення також можлива у формі розповсюдження інформаційно-просвітницьких матеріалів про плани розвитку серед членів своїх громадських організацій, активістів, мешканців міст і селищ, де діють ваші громадські організації (на безоплатній основі).

Сподіваємось на вашу активну участь у процесі обговорення, адже реальна реформа децентралізації не можлива без партнерства громадянського

суспільства і держави.

Поштова адреса:

Сумська область, м. Суми, площа Незалежності, 2 (з позначкою на листі: «Секретаріат Ради регіонального розвитку Сумської області»)

Адреса електронної пошти:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тема листа: «Для секретаріату Ради регіонального розвитку Сумської області»)

АКТИВІСТІВ ЗАПРОШУЮТЬ ОБГОВОРИТИ ГОЛОВНИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ДОКУМЕНТ СУМЩИНИ

13 липня відбудеться «круглий стіл» на тему «Антикорупційна програма Сумської обласної державної адміністрації на 2018 рік»

Засідання щодо обговорення Антикорупційної програми Сумської обласної державної адміністрації на 2018 рік відбудеться 13 липня у залі апаратних нарад на 3 поверсі облдержадміністрації за адресою: м. Суми, площа Незележності, 2. Початок заходу о 10.00.

ТРИВАЄ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПОРЯДКУ НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ЖИТЛОВО-ПОБУТОВИХ ПИТАНЬ КРАЩИМ СПОРТСМЕНАМ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме до 01.05.2018 включно

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться громадське обговорення проекту Порядку надання матеріальної допомоги для вирішення житлово-побутових питань кращим спортсменам Сумської області (далі – Порядок).

НА СУМЩИНІ СТВОРЮЮТЬ МЕХАНІЗМ СОЦІАЛЬНОГО ЗАМОВЛЕННЯ

Реалізація програми буде пілотною для Сумської області

Дане питання жваво обговорювалося під час першого засідання координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при облдержадміністрації.

Реалізація програми буде спрямована на надання невеликої кількості соціальних послуг, що дасть змогу напрацювати механізми подальшого впровадження в області соціального замовлення.