ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ: СУМСЬКА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ЗА КОНСТРУКТИВНУ РОБОТУ З ГРОМАДСЬКІСТЮ НА РЕЗУЛЬТАТ

На цьому Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ наголосив під час зустрічі з керівництвом громадської ради при облдержадміністрації, де обговорили питання щодо спільної роботи органів влади і громадськості з вирішення актуальних питань сьогодення

«Під час кожної нашої зустрічі я наполягаю на тому, щоб ми напрацьовували на засіданнях громадської ради конкретні проєкти рішень, що вносяться на розгляд після попереднього конструктивного діалогу, – звернувся голова облдержадміністрації до членів громадської ради. – Ми завжди відкриті та готові приймати ваші пропозиції та зауваження щодо вирішення важливих для суспільства питань».  

Дмитро Живицький повідомив, що за кожною створеною громадською радою профільною комісією з актуальних напрямків життєдіяльності регіону закріплений один із заступників голови облдержадміністрації. Члени профільних комісій зможуть відвідувати тематичні наради, отримувати доступ до публічної інформації та відповіді на запити громадськості за своїм напрямом.

Керівник апарату облдержадміністрації Ігор КАЛЬЧЕНКО, який відповідно до розподілу обов’язків опікується питаннями взаємодії з громадськими організаціями, запевнив членів громадської ради, що він всебічно сприятиме роботі ради і допомагатиме у вирішенні всіх організаційних питань щодо співпраці з облдержадміністрацією.

Довідково. Усі питання співпраці громадської ради з Сумською обласною державною адміністрацією викладені в Положенні про громадську раду, затвердженому розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 05.08.2021 № 510-ОД.