ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» 17.06.2021 о 15:00 в малому залі Будинку рад (майдан Незалежності, 2) громадською радою при Сумській обласній державній адміністрації організовується проведення громадських слухань на тему: «Про проблеми використання земельних ресурсів та шляхи їх вирішення».

До участі в заході відповідно до компетенції запрошені представники структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в Сумській області, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів.

Від громадськості запрошуються члени громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації, представники інститутів громадянського суспільства, інші зацікавлені особи.

З питань участі в громадських слуханнях та запису до виступу представникам громадськості звертатись до Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації (контактна особа – начальник відділу з питань внутрішньої політики управління з питань розвитку громадянського суспільства Чкана Любов В’ячеславівна, тел. (0542) 789-880, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).