ОГОЛОШЕННЯ

До уваги представників інститутів громадянського суспільства!

23 квітня 2021 року завершується термін каденції громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації. Відповідно до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» Сумською обласною державною адміністрацією буде утворений робочий орган – ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради. Кількісний склад ініціативної групи не може становити більше ніж 8 осіб і формується з урахуванням пропозицій представників інститутів громадянського суспільства (далі – ІГС) на паритетних засадах з представників Сумської обласної державної адміністрації та ІГС.

У зв’язку з цим запрошуємо ІГС подавати кандидатури до складу ініціативної групи до 10 лютого 2021 року Департаменту культури, інформаційної політики та туризму Сумської обласної державної адміністрації (листом від ІГС за адресою пл. Незалежності, 2 к. 90 (6 поверх обласної державної адміністрації) або у сканованому вигляді на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа – начальник відділу з питань внутрішньої політики управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Департаменту культури, інформаційної політики та туризму Сумської обласної державної адміністрації Чкана Любов В’ячеславівна, тел. (0542) 22-12-40.