ВАСИЛЬ ХОМА ЗАКЛИКАВ ЧЛЕНІВ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ДООПРАЦЮВАННІ СТРАТЕГІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2021-2027 РОКИ

Під час засідання правління Громадської ради при облдержадміністрації обговорили питання розвитку Сумщини

«Наприкінці минулого року депутати обласної ради затвердили Стратегію регіонального розвитку Сумської області на 2021-2027 роки, оскільки без цього документа ми не могли подавати проєкти на конкурс ДФРР, інші державні конкурси. Але я особисто тоді наголошував, що Стратегія буде доопрацьовуватися, адже в ній немає ключових напрямків. І зміни до неї будуть внесені в квітні цього року, – повідомив Василь Хома. – Я запрошую членів Громадської ради долучитися до цієї роботи».

Голова облдержадміністрації розповів членам Громадської ради, які ще напрямки він хотів би бачити в оновленій Стратегії. Це, зокрема, розвиток медичної галузі: модернізація системи надання онкологічної допомоги (встановлення лінійного прискорювача та реконструкція бункеру для нього), розвиток перинатальної служби, залучення молодих лікарів до роботи в територіальних громадах.

Також, на думку голови облдержадміністрації, необхідно в документ, який визначає розвиток Сумщини на найближчі роки, внести напрямки щодо створення умов для залучення інвестицій, патріотичне виховання дітей та молоді (в тому числі й військово-патріотичне).

«Сподіваюся, що взаємодія влади і громадськості в нашій області буде на високому рівні», – наголосив Василь Хома.