ВІДБУЛОСЬ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

25 квітня відбулось перше засідання новообраної громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації

Членів новообраної громадської ради під час її першого засідання привітав керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, який подякував їм за активну громадянську позицію, небайдужість до питань розвитку Сумської області та висловив надію на взаєморозуміння та подальшу плідну співпрацю.

«Дуже важливо, щоб консультації з комунікації з громадськістю відбувалась за всіма напрямками діяльності облдержадміністрації, і щоб діяльність членів громадської ради була за цими напрямками розподілена. Велика частина членів громадської ради вже плідно працювала в ній у попередніх каденціях, тому в часи змін ви збережете інституційну пам’ять щодо співпраці обласної державної адміністрації з громадськістю», - зауважив посадовець.

Під час засідання головою громадської ради було обрано Олексія ПАРХОМЧУКА, уповноваженого представника громадської організації «Житловий експерт». Також обрано 4 заступників голови громадської ради, якими стали Сергій ХОМУТІННІК, голова правління громадської організації «За рідний край», Олег ТУЛЯКОВ, голова правління громадської організації «Фонд регіональних досліджень», Юрій КОНДРАТЕНКО, голова вільної професійної спілки «Воля» Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка та Юлія ТАРАСЕНКО-БАЛАНДІНА, директор громадської організації «Соціальна організація студентів».

Членам громадської ради запропоновано до 13 травня подавати пропозиції щодо переліку та голів комісій громадської ради, а також пропозиції до її плану роботи на 2019 рік.

Громадська рада була сформована відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» на установчих зборах 12 квітня 2019 року шляхом рейтингового голосування, до її складу увійшли 35 представників інститутів громадянського суспільства. Склад громадської ради затверджено розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 23.04.2019 № 235-ОД «Про громадську раду при Сумській обласній державній адміністрації».