Громадська рада при Сумській обласній державній адміністрації

Оновлено 18.06.2019

Контактна інформація

Постанова Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики (зі змінами)

План роботи громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації у 2016 році

Звіт громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації про її діяльність за період з 10.03.2015 по 10.03.2017

Звіт громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації про її діяльність за період з 03.04.2017 по 03.04.2019

Розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 23.04.2019 №235-ОД «Про громадську раду при Сумській обласній державній адміністрації»

Про затвердження положен­ня про громадську раду при Сумській обласній державній адміністрації від 03.07.2017 № 365-ОД

Склад правління громадської ради при Сумській ОДА 

План роботи громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації на 2017 рік

План роботи громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації на 2018 рік

 

Формування нового складу громадської ради

Протоколи громадської ради попереднього складу (2015-2019 роки)

ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Громадська рада при Сумській обласній державній адміністрації розглянула проблемні питання впровадження ринку/продажу землі сільськогосподарського призначення

На своєму засіданні 28 листопада 2019 року громадська рада із запрошенням представників органів влади, об’єднаних територіальних громад, сільгоспвиробників, інших зацікавлених осіб розглянула питання: «Про необхідність вирішення проблемних питань впровадження ринку/продажу землі сільськогосподарського призначення».

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги членів громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації!

28.11.2019 о 14:00 в залі апаратних нарад Сумської обласної державної адміністрації (3-й поверх) відбудеться засідання громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації.

Порядок денний:

1. Про зміни в складі громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації (виключення зі складу громадської ради за поданими заявами та включення нових членів відповідно до рейтингу установчих зборів).

2. Про необхідність вирішення проблемних питань впровадження ринку/продажу землі сільськогосподарського призначення.

3. Про обрання заступника голови громадської ради та голови комісії громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації.

4. Про орієнтовний план проведення Сумською обласною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2020 році.

5. Різне.    

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги членів громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації!

04.10.2019 о 14:00 в залі апаратних нарад Сумської обласної державної адміністрації (3-й поверх) відбудеться засідання громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації.

Порядок денний:

1. Про критичну ситуацію, яка склалася через незадовільний  стан зберігання непридатних та заборонених до вживання хімічних засобів (пестицидів), розташованих на території колишнього КСП «Тепличний», м.Суми.

2. Організаційні питання :

2.1. Про персональний склад громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації.

2.2. Про обрання заступника голови  громадської ради та голови комісії громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації.

3. Різне.

ГРОМАДСЬКА РАДА ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДО РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

14 червня 2019 року проведено розширене засідання правління громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації – семінару-нарада на тему: «Стратегія розвитку Сумської області до 2027 року: аналіз, методологія, пропозиції»

Організаторами заходу виступила громадська рада при Сумській обласній державній адміністрації та громадська організація «Фонд регіональних досліджень.

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги членів громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації!

23.05.2019 о 15:00 в к. 49 (4 поверх ОДА) відбудеться засідання громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації.

Орієнтовний порядок денний:

1. Про положення про громадську раду при Сумській обласній державній адміністрації.

2. Про утворення комісій та правління громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації.

3. Про план роботи громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації на 2019 рік.

ВІДБУЛОСЬ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

25 квітня відбулось перше засідання новообраної громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації

Членів новообраної громадської ради під час її першого засідання привітав керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, який подякував їм за активну громадянську позицію, небайдужість до питань розвитку Сумської області та висловив надію на взаєморозуміння та подальшу плідну співпрацю.

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги членів громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації!

25.04.2019 о 14:00 в к. 49 (4 поверх ОДА) відбудеться перше засідання новообраної громадської ради.

Орієнтовний порядок денний:

1. Про обрання голови громадської ради.

2. Про обрання заступників голови громадської ради, правління громадської ради.

3. Про пропозиції до плану роботи громадської ради.

4. Різне.

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» 15.03.2019 о 13:00 в залі апаратних нарад Сумської обласної державної адміністрації (3-й поверх) відбудеться засідання громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації з наступним порядком денним:

1. Про стан розгляду резонансних кримінальних справ стосовно природних монополістів.

2. Про причини недотримання правоохоронними органами процедури (термінів) внесення заяв, повідомлень в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

Запрошуємо членів громадської ради до участі в заході.

ГРОМАДСЬКІСТЬ СУМЩИНИ ІНІЦІЮЄ ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИЦТВОМ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

Громадськість області стурбована питанням щодо затягування розгляду резонансних кримінальних справ, фігурантами яких є природні монополісти, зокрема ПАТ «Сумигаз»

Саме тому на засідання громадської ради 15.03.2019 за участю представників Сумської обласної державної адміністрації: заступника голови Івана БОРШОША, керівника апарату Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталія ТИМОШЕНКА, а також представників Головного управління Національної поліції в Сумській області було внесено питання «Про стан розгляду резонансних кримінальних справ стосовно природних монополістів».

ОБЛАСНА ВЛАДА ЗАВЖДИ НА БОЦІ СПОЖИВАЧІВ ТА БІЗНЕСУ У ВИРІШЕННІ СПІРНИХ ПИТАНЬ З ПРИРОДНИМИ МОНОПОЛІСТАМИ

На цьому зазначив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час засідання громадської ради при облдержадміністрації в ході розгляду питання «Механізми та шляхи вирішення проблем у взаємовідносинах між природними монополістами і споживачами»

Громадськість області хвилює, що часто громадяни стають заручниками підприємств-монополістів, не отримуючи послуги або отримуючи їх неналежної якості, зустрічаються з неправомірними вимогами щодо умов надання послуг, отримують рахунки, що не відповідають фактично наданим послугам тощо.

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до плану роботи громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації на 2018 рік 22.11.2018 о 15:00 в залі засідань Сумської обласної державної адміністрації (3-й поверх) відбудеться засідання громадської ради на тему: «Механізми та шляхи вирішення проблем у взаємовідносинах між природними монополістами і споживачами».

ГРОМАДСЬКІСТЬ СУМЩИНИ ОБГОВОРЮВАЛА ШЛЯХИ РОЗВИТКУ ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД

Під час чергового засідання громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації було розглянуто питання стратегічного розвитку області, у тому числі ОТГ

Зокрема, під час засідання громадської ради ГО «Фонд регіональних досліджень» та групою «Центр сприяння регіонального розвитку Сумського державного університету» було запропоновано для ознайомлення проект Меморандуму громадських, політичних організацій, представників бізнесу та активних громадян України про спільну діяльність щодо якісної зміни соціально-політичної системи та реалізації принципів сталого регіонального розвитку.

ГРОМАДСЬКІ АКТИВІСТИ СУМЩИНИ ГОТУЮТЬ ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ПОКРАЩЕННЯ СИТУАЦІЇ В ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Громадська рада при облдержадміністрації на черговому засіданні, що відбулось за участю керівника апарату облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, розглянула проблеми та перспективи розвитку галузі охорони здоров’я

Заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Надія ЛИСЕНКО поінформувала присутніх про стан забезпечення ліками онкохворих, хворих на гіпертонію, астму, діабет, проведення вакцинації дітей та інших категорій населення, а також про хід реалізації першого етапу реформування галузі охорони здоров’я на Сумщині.

 

АКТИВІСТИ СУМЩИНИ ОТРИМАЛИ НОВІ ЗНАННЯ ЩОДО ЗДІЙСНЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО КОНТРОЛЮ

Члени громадських рад при облдержадміністрації та виконавчому комітеті Сумської міської ради взяли участь у семінарі «Підвищення спроможності громадських рад на здійснення громадського контролю»

Семінар провели представники центру політичних студій та аналітики «Ейдос».

Голова центру «Ейдос» Віктор ТАРАН, експерти Гюнель БАБАКІШІЄВА, Олександр КУЛЬЧИЦЬКИЙ, Дарія СЛИЗЬКОНІС, Ольга ЗЕЛЕНЯК спілкувалися з учасниками семінару на теми «Конфлікт інтересів. Типові порушення», «Громадська антикорупційна експертиза нормативно-правових актів».

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги членів громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», плану роботи громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації на 2018 рік 05.04.2018 о 15:00 в залі апаратних нарад Сумської обласної державної адміністрації (3-й поверх) відбудеться засідання громадської ради, де будуть розглянуті проблемні питання охорони здоров’я, зокрема:

1. Стан забезпечення ліками онкохворих, хворих на гіпертонію, астму, діабет.

2. Вакцинація (щеплення дітей та інших категорій населення).

3. Реалізація 1-го етапу реформування галузі охорони здоров’я. «Дорожня карта» громадянина. Реальна якість надання медичних послуг в медичних закладах області.

Запрошуємо Вас до участі в заході.

У ЦЕНТРІ УВАГИ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ – ГОСПІТАЛЬНІ ОКРУГИ

Це та інші проблемні питання реформування медичної галузі розглянули члени громадської ради при облдержадміністрації

Разом із керівником апарату облдержадміністрації Дмитром  ЖИВИЦЬКИМ громадські діячі обговорили на засіданні стан та перспективи обласної медицини, якість надання послуг у лікувальних закладах області тощо.

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги членів громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», плану роботи громадської ради на 2017 рік 01.12.2017 о 14:00 в залі засідань Сумської обласної державної адміністрації (3-й поверх) відбудеться засідання громадської ради з наступним порядком денним:

1. Про стан та перспективи реформування галузі охорони здоров’я. Якість надання медичних послуг в медичних закладах області.

2. Про проект постанови Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації.

3. Про стратегію сталого розвитку та реформування лісового господарства України.

Запрошуємо Вас до участі в заході.

ГРОМАДСЬКІСТЬ ПРОПОНУЄ ПРИСВОЇТИ ОБЛАСНІЙ УНІВЕРСАЛЬНІЙ НАУКОВІЙ БІБЛІОТЕЦІ ІМ’Я ПАНТЕЛЕЙМОНА КУЛІША

З ініціативою  про надання бібліотечному закладу Сумщини імені відомого земляка виступають члени громадської ради при облдержадміністрації

З відповідним листом вони звернулися до голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА.

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги членів громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» 20 вересня 2017 року о 15.00 в залі засідань Сумської обласної державної адміністрації (к. 49, ІV поверх) відбудеться засідання громадської ради та тему: «Використання ресурсів територіальних громад. Баланс інтересів. Шляхи формування «точок зростання». Видобуток нафти та газу».

Запрошуємо Вас до участі в заході.

ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД: ШЛЯХИ ФОРМУВАННЯ «ТОЧОК ЗРОСТАННЯ»

Цього разу під час засідання громадської ради при облдержадміністрації представники влади, громадськості та експерти обговорювали якість проведення реформ в області

Як повідомив членам громадської ради перший заступник голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО, Сумщина, за офіційними урядовими рейтингами, займає 6 місце в Україні за кількістю та якістю об’єднаних громад. В області сьогодні функціонують 29 ОТГ, і до кінця року їх планується створити до 35.

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги членів громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», плану роботи громадської ради на 2017 рік 28 липня 2017 року о 13.00 в залі засідань Сумської обласної державної адміністрації (к. 32, ІІІ поверх) відбудеться засідання  в форматі «круглого столу» на тему: «Про концепцію сталого регіонального розвитку».

До участі в заході запрошуються члени громадської ради, а також усі інші зацікавлені особи.

Про свою участь у заході прохання повідомити управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації до 17.00 27 липня 2017 року за телефоном (0542) 22-12-40 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

ОБРАНО ПРАВЛІННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТА ЗАТВЕРДЖЕНО ПЛАН ЇЇ РОБОТИ ДО КІНЦЯ 2017 РОКУ

 

9 червня 2017 року відбулось чергове засідання громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації

Учасники засідання розглянули ряд організаційних питань, зокрема, зі складу громадської ради у зв’язку з призначенням на посаду в Сумській обласній державній адміністрації вибув Губський Владислав, натомість за результатами рейтингового голосування до складу громадської ради обрано Тарасенко Юлію, директора громадської організації «Соціальна організація студентів».

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги членів громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації!

09 червня 2017 року о 14.00 відбудеться засідання громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації (зал засідань, к. 49, ІV поверх Сумської обласної державної адміністрації).

Порядок денний:

1. Про зміни в складі громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації.

2. Про план роботи громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації на 2017 рік.

3. Про правління громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації.

4. Про резолюцію засідання в форматі «круглого столу» на тему: «Про тенденції зміни трудового законодавства України в сучасних умовах» щодо недопущення прийняття Трудового кодексу України.

5. Про затвердження складу робочої групи щодо ресурсних питань територіальних громад.

6. Різне.