НА СУМЩИНІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГУ ПРО ОЛІМПІЙСЬКОГО ЧЕМПІОНА ВОЛОДИМИРА ГОЛУБНИЧОГО

Спортсменам, які з’їхалися з усієї України на змагання зі спортивної ходьби, представили книгу «Володимир Голубничий: 20 кілометрів до тріумфу», автором якої є відомий український письменник та журналіст Олександр ВЕРТІЛЬ

«Книга носить таку назву, бо Володимир Голубничий є королем 20-кілометрівки, він виступав на різних дистанціях, але саме ця відстань для нього виявилась доленосною. І кожен житель нашого краю, спортсмен має прочитати цю книгу, щоб мати за взірець людину, яка сама себе зробила – без зв’язків і сторонньої допомоги», –  розповів автор Олександр Вертіль.

Письменник подякував обласній владі за те, що вона допомогла йому здійснити свій задум і зробити життєвий літопис про почесного жителя обласного центру, адже книгу видано за  сприяння облдержадміністрації та кошти обласного бюджету.

Олександр Вертіль розповів, що зібрати інформацію було дуже непросто, бо до цього часу ніде не було оприлюднено навіть повної біографії спортсмена. Проте, автору дуже допомогли спогади і розповіді людей, які добре знають двократного олімпійського чемпіона, чемпіона Європи, двічі рекордсмена світу зі спортивної ходьби Володимира Голубничого.

На презентації були присутні й інші відомі спортсмени Сумщини, серед яких – двократний олімпійський чемпіон, семиразовий чемпіон світу, веслувальник Олександр Шапаренко. Наш видатний земляк побажав юним спортсменам перемог та розповів, що найбільш важливим є підтримка близьких, без якої жоден олімпійський чемпіон не став би тим, ким став.

 До речі, рівно два роки тому за сприяння облдержадміністрації на Сумщині було видано книгу «Олександр Шапаренко: на гребені хвиль», автором якої також є Олександр Вертіль.

«Я намагався писати так, як не написав би ніхто більше», – сказав учасникам презентації Олександр Вертіль.